Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chamea2

    tag

    válasz kymera #39 üzenetére

    Pontosan látjuk itt a lényeget, úgy látom: ami valamelyik polgármesternek vagy parlamenti képviselőnek stb. nem tetszik, azt tiltják, de olyan oldalakat, amiknek a szervereit direkt külföldre visznek ki(hogy a magyar hatóságok ne érjék utol az üzemeltetőket) és amikor a jogtalan és lejárató módon közzétett kép és videóanyagok miatt reklamál maga a tulajdonos vagy ügyvéd illetve bárki más és a reklamáló levél is közzé van téve a postaláda rovat postaláda kategóriájára kattintva(még jobban megalázva az illetőt), azt nem. Láttam nem egyszer, hogy a fogadással foglalkozó oldalaknak még a reklámjaira is bejött a NAV szövege, hogy tiltják, bla bla bla, szerintem a sértetteknek pertársaságot kellene alapítaniuk pl. a n*p*sz*r miatt és beperelni az államot a búbánatba. Nem az a bajom, hogy tiltogatnak, hanem az, hogy igazságtalanul, mert évek óta működnek olyan oldalak, amiknek az üzemeltetőire elfogató parancs van érvényben és még direkt írták is az üzemeltetők az excs*j*k-on, hogy hozzászólásokhoz és új cikkekhez kell keresniük egy nyitott wifit, hogy ne kapja el a rendőrség és ezen oldalak háborítatlanul működnek. Szerintem ez nincs jól így.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák