Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nemlehet

    őstag

    válasz -Skylake- #7 üzenetére

    Most nem tudom ironizáltál-e, de azért gondolkodj el, hogy mennyire lenne jó, ha összesen 1 SoC gyártó lenne csak a piacon.
    A Mediatek a keleti telefonokban nagyon megy és bár nyugaton ezt a versenyt nem érzékeljük, de hatalmas piacokért harcol a két gyártó aminek a pozitív következményeit gondolom nem kell ecsetelni.

    Amúgy teljesen jó MTK SoC-ok voltak/vannak. A biztonság kérdése meg szerintem a műfelháborodáson túl még az itt fórumozók döntő többségét sem igazán érdekli vásárláskor, mert úgy sem tudsz vele mit kezdeni. Minden héten jön hír, hogy valami biztonságosnak hitt dolog rohadtul nem az. AKkor minden héten cseréled a készülékeidet, appjaidat, kismacskádat mert éppen valami elvont módon törhető hiba van benne?

    [ Szerkesztve ]

    Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

  • nemlehet

    őstag

    válasz ZnVjaw0K #36 üzenetére

    Tudod milyen közel kell állni egy NFC olvasóval ahhoz, hogy egy sima ruhán keresztül működjön? Bőven odanézel, hogy miért tapiznak mire ő bármit is leolvas. Persze még csak a pucér kártyáról beszélünk a zsebedben. Ha mondjuk a tárcádban vagy kártyatartóban van ahol neadjisten más NFC cuccok is vannak akkor teljesen felejtős az orvleolvasás. Plusz aki nagyon parázik vehet árnyékolt kártyatartót is.

    Nem tudom honnan kezdett terjedni ez a hülyeség, hogy a gonosz bűnözők a 7-es buszon leolvasóval lopkodják az adatokat...

    Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

Új hozzászólás Aktív témák