Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chaser

    titán

    válasz melbam #98 üzenetére

    Én azt veszek ami nekem kell. Abból élsz amiből akarsz. Tudok tesztelni vasat mi mit tud. Ha én veszek egy erős vga-t nem azért hogy egy gyengébb cpu miatt mikrolaggok legyenek itt-ott-amott. A leglényegesebb dolog mindig úgy el szokott maradni. Az egy dolog, ha valahol van átlag 40-50FPS, az megint másik, amikor leesik 20-25-re esetenként. Amit nem csak én, de sokan nem komálnak. Ráadásul sok játék rosszul optimalizált, átportolt. Indokolatlanul kell alájuk erős vas hogy élvezhető minőséget adjanak. Ez a játékhoz nem cpu kell hanem vga akkora blődség...ha neked kevés lesz a 960 majd 970-et veszel a core k_vad mellé és kánaán? 4ghz-re rángatva is érdekeseket tudna produkálni. c2c egy mai genes cpu azért kb 35-40%-ot ver rá. Sok esetben bőven jó egy mai i3, sőt. De van ahova nem, ez nyilván játéktól függ, vagy ha valaki multizik azokat érinti-e amivel ő játszik. Magamnak ha csak játékra kellene nem feltétlen vennék i3-nál nagyobbat, de én pl nem is multizok meg csak 1-2 játék érdekel.

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Új hozzászólás Aktív témák