Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • philoxenia

    MODERÁTOR

    válasz Egon #49 üzenetére

    Igazából, ha már csak személyeskedni tudsz, akkor légy szíves inkább ignorálj engem, mivel nemigen szóltam hozzád! :N
    Az, hogy te nem értesz valamit, nem jelent azt, hogy más sem. Sőt. ;)
    Szándékosan, vagy más okból mindig megpróbálsz belekötni abba amit írok. Lehet, hogy ettől okosnak hiszed magad, de a link egyáltalán nem akart kapcsolódni a neked szóló válaszhoz, ami nem véletlenül volt offba téve, a link pedig nem.
    A link a cikkhez szólt hozzá.
    Amúgy arról nem tehet a MÁV-Start, hogy úgy utazol, hogy nem olvasod el a vonatkozó szabályzatukat.
    Az gondolom fel se merül senkiben, hogy ha van felszállás előtt jegyvásárlási lehetőség, akkor simán csak felszáll a vonatra és ott pótdíj nélkül vehet jegyet. Amúgy ugye azt írtad:

    Téves. Én is ezt hittem, meg is büntettek.

    Mi módon büntettek meg? Elfenekelt a kalauz bácsi? :F Pótdíjat fizettél és kész. Az üzletszabályzatban még a büntetés szó sem szerepel.... ;)
    Amúgy gondolom ott is az volt az attitűdöd mint itt a PH!-n csak a jegyvizsgáló szőrös szívűbb, mint itt a moderátorok.... ;)

    Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

Új hozzászólás Aktív témák