Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tocsa

    senior tag

    Te Jorus az a Jorus vagy?

    Ket elmeny:
    Egyszer egy jo minosegu tu-gorgos 1"-os Ritchey a-head kormanycsapagyhoz szinte minden alkatresz megvolt. Azert csak szinte minden, mert hianyzott mindossze egy darab fel mm vastag alatet gyuru. Ez persze mar csak az osszerakas legvegso fazisaba derult ki.
    Tanacsom: szetszedesnel es osszerakasnal nagyon jegyezzuk meg hogy melyik csesze hova valo, melyik kosar es alatet milyen iranyban hova valo. Lehet, hogy csak egy tucat alaktreszbol all az egesz, de ha ott hever elottunk egy halomban, akkor elegge fogos puzzle tud lenni. Es az elegge szivas, ha kiderul, hogy ki kell verni es atcserelni masik iranyba.

    Masik elmeny:
    En mar vagtam ferden villanyakat!!! Mert egy 165mm-es mod trial stucnit szerkesztettem ra a kormanyra, aminek ferde a kupakja!!! Tobb oram elment a levagassal es finomhangolassal, senkinek nem ajanlom. Gagyiek ott rohogtek rajtam :)

    Megegy jotanacs: ha arra kerul a sor, hogy kiverjuk a homlokcsobol a csapagycseszeket, azert nem mindegy milyen vasrudat es milyen modon hasznalunk, hogyan kalapalunk. Nem art ha van celszerszam. Erre egy megoldas, amit 2006 telviz igenybe vettem: a Luongo kerekparuzletben kibereltem egy komplett szereloallvanyt teljes szerszamkeszlettel. Beballagtam az alkatreszekkel (teljes bringa: vaz, szettek, kcs, villa, stucni, kormany, stbstb) szombat reggel es kigurultam a komplett bicoval este. Persze neha besegitettek, mert nem birtak nezni, hogy mit szerencsetlenkedek (special thanx to Buvar, aki azota Angliaban van) :)

    [ Szerkesztve ]

    Acer Predator Helios 500 Ryzen, Samsung 960 Pro NVMe + GeChic 15.6" kulso monitor a mobil irodahoz

Új hozzászólás Aktív témák