Új hozzászólás Aktív témák

  • Necroman_Mk2

    őstag

    Szerintem a Netflix egyik legnagyobb gondja a sorozatok bulk feltöltése, amivel akár egy-két nap (más megközelítésben: egy egységhónapnyi előfizetés alatt) le lehet darálni az egész évadot. Ellenben heti adagolással dolgozó konkurenciák ezzel jobban jár, mivel akár 2-3 hónapnyi előfizetési idővel tudnak kevesebb tartalommal bevételt termelni, köszönhetően annak, hogy rengetegen azonnal látni akarják az új részeket.
    Szerintem a Netflixnél is át fogják ezt a stratégiát gondolni, ennek tesztje lehetett a ST 4. évadának kettészedése. Sőt, pl. a külsős koreai sorozatok esetében heti két elpizódot tesznek fel csak (nem én nézem ezeket, hanem a feleségem :D ), ami szerintem hosszabb távon fenntatartható. Persze lesz majd egy hangos keménymag, aki fújolni fog erre, de szerintem ők is hamar megbékélnek a mennyiségi kánaán(?) végével.

    #22 strogov "A felfutó ágban nem csak saját tartalmaik voltak. Most viszont erősen visszaesett a szinvonal."

    Jegyezzük azért meg, hogy arról nem ők tehetnek, ha a filmek és sorozatok jogtulajdonosai kivonják ezeket más, havidíjas streming felületekről, mert a saját streaming felületüket akarják erősíteni.

    #38 doeeg "Furább dolgok" ezek :))

    #59 btprg +1

    [ Szerkesztve ]

    "Élő gondolkodó lény vagyok, aki az információ tengeréből született!"

Új hozzászólás Aktív témák