Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Shing

    őstag

    válasz Petykemano #3 üzenetére

    Ezt muszáj minden ilyen hírnél megkérdeznie valakinek? Miért te minek élsz? Nincs hobbid? Minek létezel? Minek van a világ?
    Komolyan mondom... :O

  • ggg1

    aktív tag

    válasz Petykemano #3 üzenetére

    Szerintem a Biostar azon gondolkodik, hogy ilyen CPU-kat fog integrálni megemelt frekvencián mini-itx lapokba, hogy alternatívát állítsanak a Raspberry Pi-knek, csak még nem döntötték el, hogy milyen hűtés legyen. Ez a teszt valószínűleg ezen új termékvonal bevezető marketing-stratégiája.

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz Petykemano #17 üzenetére

    "szenzációra hajazó lelkesedéssel"

    Mely szavakból/szókapcsolatokból árad a szenzációra hajazó lelkesedés? Merthogy nem éreztem semmi ilyesmit, az biztos.

    Vagy csak világrekordokról vagy a piacot alapjaiban megrengető ketyerékről/technológiákról lehet cikkezni? Arról nem, ha egy hozzáértő ember tüskéket mókol a lapra egy 3rd party modulhoz, aztán folyékony nitróval szétcustomkodja a multiverzumot, és ezt videóval még dokumentálja is? A 1,92 voltos Vcore, meg a 8,1 GHz-es őskazán sem szürreális egy a témához azért valamennyit konyító, de amúgy egyszerű halandó számára?

    Ellenben azt elismered, hogy tuningosoknak érdekes/izgalmas lehet. Nem tuningosoknak nem lehet az? Én sem vagyok az, mégis annak találtam – még a hírfelelősünknek is egészen pontosan azt írtam Skype-on, hogy "hozok egy ilyentet [értsd hírt], mer érdekes".

    Komolyan nem értem a problémád...

    [ Szerkesztve ]

    SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

  • ggg1

    aktív tag

    válasz Petykemano #36 üzenetére

    Én értem a hasonlatot! Gulyás Béla is nitrogént lélegzik, és ha belevezetjük a nagyfeszültséget, akkor melegszik.

    Csak azt a részét nem értem, hogy mért csak egy világrekord lehet érdekes, és olyan, amiről beszélni lehet, vagy cikket írni. Mi van, ha valakit az olyan érdekes eredmények is érdekelnek, ami nem rekord. Meg aztán itt vannak az ilyen buta tudatlan emberek, mint én, hogy még lövésem sincs róla, hogy mennyi a világrekord, és valószínűleg nem is fogom tudni, mert elég sokat elvenne az életemből, ha ilyen baromságokat megjegyeznék, hogy meddig lehet húzni egy közel tíz éves processzort. Csak pusztán kikapcsolódásként feljövök egy ilyen oldalra, hogy olvassak valami engem érdeklő témát, és akkor azt tapasztalom, hogy beszélgetés helyett az megy, hogy mindig mindenkinek valamivel valami baja van, hogy lehet elégedetlenkedni, lehúzni valamit, valakit, vagy épp egymást. És akkor úgy elmegy a kedvem, hogy hetekre vagy hónapokra fel se jövök. Beleolvastam pár másik aktuális topikba is, és ott is ez megy. Sehol se láttam olyat, hogy milyen jó, hogy ilyen hatalmas ütemben fejlődik minden, hogy most egy belépő i3-asnak annyi magja van, mint pár éve a top i7-esnek, milyen tök jó ez! Ehelyett az emberek a kardjukba dőlnek, mer most valami ethernet nic-ről kiderült, hogy nem kompatibilis maradéktalanul az összes switch-csel, és majd csak pár hónap múlva javítják, és Úristen, hogy mer valaki cikkezni egy projektről, ami nem is világrekord. Szörnyű, micsoda világot élünk.

Új hozzászólás Aktív témák