Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ggg1

    aktív tag

    válasz Synthwave #32 üzenetére

    Ááá, ez csak a szokásos, semmi se jó károgás.
    Szerintem érdekes a cikk, én ma a kezdőlapon található kb 30 hír közül csak erre az egyre kattintottam, pedig múlt hét óta nem voltam. De valahogy nem érdekel sem az Intel, sem az új Geforce driver melyik új játékokat gyorsítja, sem az új dji drón, sem a Nintendo, sem a Samu tévék zenei kínálata. A tsmc 2nm cikken még gondolkodom, hogy rákattintsak-e, de félek, hogy ugyanaz lesz benne, mint az egy héttel ezelőtti cikkben, csak most az 5nm helyett 2nm van írva. :-)
    Szóval nekem érdekes volt a cikk.

  • Petykemano

    veterán

    válasz Synthwave #32 üzenetére

    Nehéz megfogalmazni.
    Egy példával tudnám illusztrálni:

    Felmész egy kulturális weboldalra.
    És azt olvasod, Gulyás Béla: túl a 100. Ludas Matyi szerepen.

    A cikkből kiderül:
    - Gulyás Béla más szerepet már sokkalta többször eljátszott, nem arról van szó, hogy kezdő lett volna, vagy ez lenne az első nagy szerepe
    - valaki más más sokkal többször eljátszotta Ludas Matyi szerepét ugyanebben a darabban. Tehát sebem arról nincs szó, hogy az előadás lenne rekorder, se arról, hogy Gulyás Béla.játszotta volna el legtöbbször.

    Se a színtársulatról, se az előadásról nem mond igazán semmit el ez a szám, nem állít rekordot, csupán Gulyás Béla életének egy nem is kiemelkedő mementója, ami Gulyás Béla rajongóknak, életművét nyomon követőknek persze érdekes lehet.

    Valószínűleg nem győztelek meg. Nem is volt cél.
    Nem kell elmagyaráznod, hogy ez miért teljesen más.
    Elfér. Písz.

    [ Szerkesztve ]

    Találgatunk, aztán majd úgyis kiderül..

Új hozzászólás Aktív témák