Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • csvzs

    csendes tag

    Sziasztok!

    Szerintetek megoldható valahogy az RSS feed torrentezés a gyári FW-vel ? Ez az egy dolog hiányzik csak számomra a gyári FW-ből.
    Pl. ha hozzá lehetne adni saját scriptet amely ellenőriz egy adott rss -t és letölti a .torrent fájlt a download master által checkolt mappába. Próbálkozott valaki hasonlóval vagy nem tudunk egyáltalán saját scriptet futtatni a gépen ?

    Köszönöm szépen.

  • csvzs

    csendes tag

    válasz Woodslave #10739 üzenetére

    Sziasztok!

    Ugyanazzal a gonddal küszködöm, mint Woodslave kolléga. Nekem nem NAT-olt IP-m van és sajnos nekem is beszarik a Download Master.
    Azt gyanítom, hogy valamelyik újabb szoftver óta létezik a gond ugyanis ugyanez a router 2 évig tökéletesen működött régebbi szoftverrel és régebbi Download Master verzióval. Valamelyik frissítés elrontja a dolgokat és őszintén szólva az ASUS router szoftvere egyre kevésbé szimpatikusabb nekem. Kezd lassan gyerekeknek fejlesztett szoftvernek kinézni.

    Az volna a kérdésem, hogy megéri-e váltani más firmware-re és ha igen akkor melyik a leg stabilabb ? Illetve ha már váltok firmware-t akkor szeretnék majd torrent RSS feed-et is, de ez gondolom bármelyik nyílt rendszerben megtehető transmission-el és a hozzá tartozó extra kiegészítők telepítésével.

    Köszönöm srácok és bocsánat a hosszú postért :D.

    Woodslave: Ha nem sikerült megoldanod a gondot akkor tudok segíteni, mert tudom a megoldást viszont nekem az első reboot-ig tartott csak a csoda. Ha érdekel és nem szeretnél más firmware-t akkor szólj és leírom a lépéseket.

    [ Szerkesztve ]

  • csvzs

    csendes tag

    válasz #27216896 #12231 üzenetére

    Sziasztok!

    Évekig boldogan használtam az RT-N18U készüléket, de úgy döntött, hogy távozik az élők közül és garanciában egy újat kaptam. Namármost, az újjal két alapvető bajom van. Ezen már egy friss FW van (régit nem piszkáltam, mert minden jól működött) és a következő két nagyon idegesítő jelenség tapasztalható:
    1. Ha a fő WiFi beállításokban elrejtem az SSID-t akkor az elrejti a Guest Network WiFi-t is. Tehát vagy mindkettő látszik vagy egyik sem.
    2. A torrent kliens rendszeresen összeomlik vagy a következő oldal fogad:

    Namármost utána olvastam kicsit a dolgoknak és úgy tűnik, hogy az első gondomat elvileg megoldja egy .384-es FW csakhogy ezt nekem nem adja be mint frissítés illetve a hivatalos oldalon sem találom.
    A második gondomra pedig már ott tartok, hogy lehet inkább custom FW-t telepítek. Úgy legalább tudnék RSS feed torrent fetch-et használni.

    Tapasztalt más is ilyet vagy van valami tippetek amivel orvosolni tudnám a gondokat ?

    Nagyon köszönöm. :K

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák