Új hozzászólás Aktív témák

  • kisbalazs83

    aktív tag

    Még egy kicsi volt benne 100% terhelésig. Digimérő 932Mbps. Network Meter 942Mbps.

    (#142) sunpower: nálam az ASUS-on lévő Transmission-nel (2.82 vagy 2.84 most nem tudom) volt egy apró gond. A webes felületén bent volt a pipa hogy korlátlan le-feltöltés. Remote GUI-n pedig úgy van a beállításokban hogy nincs pipa ha nem akarsz korlátozást. Elkezdett nőni a sebesség, majd visszaesett. Megnéztem Remote GUI-ban és magától bekapcsolódott a sebesség korlátozás (100KB) pedig nem volt bepipálva és nem állítottam semmit. Mondom jó, akkor legyen bekapcsolva ha így szereti és adtam neki 100MB/s-et. Elkezdett nőni a sebesség majd megint visszaesett. Nem értettem a dolgot, megnéztem Remote GUI-ban és átállítódott 35KB 100KB értékekre random. A webes felületén pedig végig azt mutatta hogy a pipa bent van a korlátlan előtt. Az lett a megoldás hogy Remote GUI-ban bekapcsoltam a "csigát" alternatív sebességet (ami egyébként a webes ASUS felületén nem kapcsolható) és ott adtam egy magas értéket, ami felülbírálja az alap beállítást és akkor ment folyamatosan amennyivel bírt.

    Biztos hogy nem a Remote GUI-val van a gond. A D-Link-en futó Transmission-t és a windows-on futó Transmission-Qt-t is azzal menedzselem. Az ASUS-on futó Transmission állítódik át. A Remote GUI nem állít át beállítást amíg nincs le OK-ézva, csak kiolvassa az aktuálisokat.

    [ Szerkesztve ]

    65JZ1000, 65PUS7506, 55OLED754, FTXF42D

Új hozzászólás Aktív témák