Új hozzászólás Aktív témák

  • Kuter

    senior tag

    válasz kisbalazs83 #1017 üzenetére

    Mondtam én hogy nem lehet téglásitani ezt a routert,max ha tűzbe dobod.
    Megcsináltam a hűtés módot,mert az egyik routerem alapból is verte a 93-98 fokot.
    A hütőbordát levettem, az alatta levő két árnyékoló fedlapot is leszedtem.
    A procira illetve a lan chipre ,raktam a hővezető gumit.olyan vastagságút ami 1-2mm rel feljebb van mit az árnyékoló lemez. Az árnyékoló lemez tetejét nem raktam vissza,hanem egyből a hütőbordát helyeztem vissza. Így a hőmérséklet 70-73 fok csúcsra jártatva ís.
    Sajnos ennél a routernál az asus elszarta a hűtést avval hogy egy nagy bordát rakott mind a két chipre(egyik melegíti a másikat)Illetve ha a gyárban szarul rakták fel a hővezető gumikat mint az én példámon is látszik, simán túl tud melegedni normál használatnál is.Itt a is írta valaki hogy fagyogatott a router ,tuti a rossz hűtés felszerelése miatt.
    Kiprobáltam egy 4x4cm 12voltos ventivel 5 voltra állítva amit a proci oldalra tettem, úgy 45-50 fokos az egész cucc széné hajtva.
    A lényeg ha leszeded az árnyékóló lemezt csak ovatosan könnyen megrogyik és látszik hogy piszkáltad,de ha űgyes vagy akkor bármikor vissza tudod rakni a gar miatt.

    Ui:ha nincs hővezetőgumid felhasználhatod az eredetit.

    [ Szerkesztve ]

    Mindhalálig Nvidia! mondta egy microelectronic engineer , vagy lehet hogy én?

Új hozzászólás Aktív témák