Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Yany

    addikt

    Sennheiser PC330 G4ME

    Praktikai szempontból a legeslegjobb:
    - Félrefordítható jobb füles, ha közben beszélgetni akarsz, vagy figyelni valamire (pl. csenget a pizzás :Đ)
    - Hangerőszabályozó a fülesen, nem a kábelen
    - Mikrofon hajlítgatható, zajszűrős és hátra csapva fizikailag(!) mute
    - Egy oldalon lévő kábel
    - Kényelmes fülpárnák

    Hang: közepes. A beszédhang tökéletes (voip), a zene is egészen jól szól, de mélyben és a hangkép tisztaságában a PC150 sokkal(!) jobb volt. (nem félreírás)

    Apró baki: a mikrofona néha kontaktos 2-3 év használat után és a túloldalon lévő embernél sistergő hangban nyilvánul meg, de egy apró megmozdítással száműzhető.

    Ergonómia: hordani roppant kényelmes, azonban a legelején elég erősen szorított. Ez jó, ha heveny mozdulatokkal lövöd az ellent, mert nagyon stabil, de kicsit kényelmetlen emiatt a legelején. Ma már pont jó.

    Az egész fejhallgatót a hangerőszabályozó és a mikrofon könnyed ki/bekapcsolása teszi felülmúlhatatlanná. Ha ilyen megoldásokkal rendelkezik másik füles is, akkor megköszönöm a tippeket, mert innentől én csak erre vagyok vevő. A kábelre szerelt dobozkáktól már a hátamon is feláll a szőr.

    Én kb. 4 éve használom. Anno 23e Ft-ért vettem újan. Akkor a legkomolyabb Trust vagy Genius került 15e Ft-ba.

    [ Szerkesztve ]

    Építs kötélhidat  -  https://u3d.as/3078

  • Yany

    addikt

    válasz Corpuscle #121 üzenetére

    Akármennyire is jól szólt anno a PC150-em, a kábelre helyezett potmétere egy istencsapása. Kontaktos már 1-2 hónap után beleértve a mic ki/bekapcsolót. A hangja viszont számomra a legtökéletesebb, amit valaha hallottam headsettől ebben az árkategóriában. A PC330 a fasorban sincs hozzá képest, utóbbinak viszont az ergonómiája sokkal jobb.

    Persze a Superlux az mindent vitt, csak a mikrofon zajos volt nagyon a Xonar hangkártyával is.

    Építs kötélhidat  -  https://u3d.as/3078

Új hozzászólás Aktív témák