Új hozzászólás Aktív témák

  • Tuttu

    csendes tag

    Üdv. Nekem Genius G700V fejhallgatóm volt, de tönkrement.
    Haver ajánlotta, mert ebbe az árba(12-13K) nem talált jobbat és meg volt vele elégedve. Én viszont nem ajánlom senkinek! Ez volt az első gamer kiegészítőm és le voltam nyűgözve az elején. Tényleg hangos meg neudiniim mágneses meg saját drivere is van + számomra kényelmes, de amint lejárt a garancia megadta magát. Másik 2 havernak detto!!! (Tervezett elavulás? :D)
    Nekik a kábel tört meg ami nem harisnyázott. Nekem a hangerőszabályző nem engedte állítani magát. Gondoltam, hogy ha kuka akkor szétkapom és bütykölöm kicsit :D nem sikerült -.-'
    ..., de nem is ez a lényeg! Ami elém tárult amint szétszedtem. (Dolgoztam elektronikai gyárban. Forrasztottam, hibátkerestem stb)
    Nem hiszem, hogy bármiféle minőségi követelménynek megfelelt volna ez. Pillanatragasztózott, forraszpacás trógerság az egész. Belül volt olyan kis kábel amin meg volt olvadva a szigetelés stb...
    Tudom, hogy a gyárban javítanak mkndent meg a szórakoztató elektronikára nincs akkora elvárás, de azé nah!!! Tetszett amúgy az füles, de nem ez a látvány fogad akkor semmi felháborodást nem is keltett volna. Sok cuccom ment tönkre gari lejárta után amik olcsóbb kategóriás dolgok voltak. Mindenki Coud2-t vett vett, de én jelenleg inkább a 3K-s cuccommal elvagyok mert úgy sem játszom annyit mint anno...
    (Hankártyára meg egy cloud-ra én is beruházok majd...)
    Hát ennyi az én tapasztalatom. Remélem vannak akik nem így jártaka a genius-al.. :)

Új hozzászólás Aktív témák