Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zeg

    senior tag

    Tetszett az írás, ha valaki csak futni szeretne, megtalálja benne a motivációt. :)
    Már csak hetente 2-3 alkalommal kocogok, próbáltam a futást kemény talajon napi szinten ami csak annyit ért hogy leszívta rólam a konditeremben verejtékkel összeszenvedett izmot, a térdem pedig bedagadt tőle(pedig akkor túlsúlyról aligha beszélhettem). Biztosan nagyszerű dolog lehet heti 4-5 alkalommal 20kilométereket lefutni, csak épp az embert nem erre 'tervezték'. Bárki bármit is állít, az izületek nem képesek regenerálódni egy nap alatt(legfeljebb némi szteroiddal megtámogatva), legfőképp ha az ember napi teendője nem csak a semmittevés/távolbabámulás és a csirkemellfilé-rizszabálás kombinációi a futás mellett. Sokkal egyszerűbb futni, mint lemenni egy konditerem tömegnyomorába(bár izmot nem fog senki futással építeni), és ha az ember belejön, futás közben valóban ki lehet agyilag kapcsolódni, de ezt a heti 100kilométeres marhaságot nem ajánlom senkinek. Ja, 2007-óta futok/kocogok rendszeresen (heti 2-3), azt a néhány hónapos napi futásos kitérőt leszámítva NULLA sérüléssel, bár én nem készülök semmilyen versenyre(hülye lennék, senki nem fizet nekem azért hogy szétcsesszem magam, inkább lazán élvezem a sportot:) )

    3dfx cuccokat keresek megvételre

  • zeg

    senior tag

    válasz deicide #86 üzenetére

    ...amit heti 100kilométerrel le fogsz olvasztani.. Mutass nekem olyan 'csúcskategóriás' hosszútávfutót, aki nem úgy néz ki mint egy csontrakéta..De ha a lábadon meg is marad valamennyire(ez genetika függő is), a felsőtestedről pusztítod le az izmot. Izmot építeni meg nem fél év, mint leadni 40 kilót futással(ami mellesleg nem nagy teljesítmény, ha még nekem is sikerült 110-ről 78-ra lemenni kevesebb mint fél év alatt, a 0 edzettségemmel):) Nyugtával dícsérd a napot, nagyon az elején vagy még ennek a sportnak:) (most durva maratoni távokról van szó, akár hosszú éveken át, nem totyogásról, meg pillanatnyi fogyásokról:).

    3dfx cuccokat keresek megvételre

  • zeg

    senior tag

    válasz Ed3r_X_ #92 üzenetére

    Gondolod az élsport futás nem a szteroidhuszárokról szól?:) Vagy a bringázás? :) Legfeljebb egy hobbifutónak nem jut eszébe szteroidhoz nyúlni, mint némely lelkinyomorék öncélú gyúrósnak. Aztán amint akad egy szponzor, a futó is ugyanúgy tolja magába az okosságot :(

    3dfx cuccokat keresek megvételre

Új hozzászólás Aktív témák