Új hozzászólás Aktív témák

  • Kube

    senior tag

    válasz nuke7 #134 üzenetére

    Nem lesz tök egészségtelen, többet dolgozik felkészíti magát, rendben vagyunk. Nyilván ésszel és fokozatosan, ha ez megvan akkor mi a baj? Az már igaz hogy több a velejárója és veszélyesebb is a túlterhelés miatt mint más edzésformák, de ha valaki feltudja magát kellően készíteni akkor az nem egészségtelen. Senki se fog elsőre maratont futni, valahol el kell kezdeni. Ráadásul több embert ismerek aki az edzései alatt nem fut 41 km-t, csak éppen azon a versenyen.

    Mindenki más, mindenkinek meg kell találnia a megfelelő utat ahhoz, hogy kiegyensúlyozott legyen és kikupálja magát ott ahol kell. Én például nem normális módon egyik napról a másikra elkezdtem futni 7-8 km, ráadásul úgy hogy 6 éven át semmit nem sportoltam. Egymás után 4 napot futottam ugyanolyan távot, jól szét is csesztem a lábam. Nah ez egészségtelen. De ha okosabban 3-4 hónap alatt jutok el a 10-15 km mert hogy ennyi kellett nekem a megfelelő alaphoz, akkor ez szerintem rendben van. Én itt már éreztem egy bizonyos határt amit már nem szívesen akartam átlépni a saját egészségem érdekében. Ehhez több idő és kitartás kellene, megfelelően karban tartani és erősíteni mindent.

    mainstream fitness << nah ez mi a fene akar lenni?

    No emotion, any more than a wave, can long retain its own individual form.

Új hozzászólás Aktív témák