Új hozzászólás Aktív témák

  • updog

    senior tag

    válasz Somatom #18 üzenetére

    Imádok visszaélni ezekkel, bár nem annyira termékekkel, inkább szolgáltatásokkal. Rákeresek, facen bekövetem, esetleg kitöltöm a kapcsolatfelvételi űrlapot, ott hagyom a kosaramban stb. Ilyenkor (főleg ha KKV-ről van szó), jön az (először automata, aztán sokszor személyes) üzenet, hogy hűha, hát én látom hogy akarsz vásárolni, ha még gondolkozol, itt egy ingyen szállítás, vagy ha szolgáltatás akkor kiskupon. Erre azt szoktam mondani, hogy meh. Jön a következő, nagyobb kupon ajánlat. Meh. OK, nagyon nagy kupon, és még mellé ajándék valami :D Itt már el szoktam gondolkozni ha tényleg kell a cucc, a csúcs az az volt hogy addig húztam a szám amíg egy online, folyamatosan új anyagokkal frissülő tanfolyam oldalán kaptam egy 50%-os kupont korlátlan éves elérésre :D

    Amúgy mióta én is foglalkozok a marketingemmel (mint egyéni vállalkozó), még sokkal jobban utálom az egészet, és amúgy nem is megy a dolog mert én is viszolygok ettől vevőként, nem tudok elvonatkoztatni és egyszerűen nem vagyok hajlandó ezt csinálni szolgáltatóként. Viszont tény és való hogy általában (kb. ahogy látom, minket kivéve :D ;] ) ez most így működik, el kell fogadni.

    [ Szerkesztve ]

    "Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

Új hozzászólás Aktív témák