Új hozzászólás Aktív témák

  • #09819904

    törölt tag

    válasz CptAdamica #76 üzenetére

    +1! :)
    Ugyanezt tapasztaltam én is. És most tegyük hozzá, hogy új készülék esetében és használt esetében is ugyanez a helyzet. Le lehet lakni egy friss készüléket is napok alatt az összerogyásig, és lehet több éves készülék gyári, mókolatlan állapotban úgy továbbadni, hogy az megfelelően működik.
    Élő példa volt az esetemben az i9250-es Nexus. Írták elég sok helyen, hogy beégett a kijelző. Én használtba szereztem és nem volt ilyesmi probléma. Úgy is adtam tovább, ahogy kaptam! Persze, ha fullba nyomtam voltam a kretént, ala megszállottként a telefonon csüngtem volna mindenért, akkor már talán más lett volna a helyzet.
    De ellenpélda is van. Sony Xperia Z. Használtba szereztem. Az átvételnél tényleg, mint valami elfuserált idióta, mindent átnéztem. Egyedül csak szét nem szereltem! Idővel kijött a kamerapiszok jelenség, illetve szépen kezdett púposodni. Pedig, akik ismernek, tudják, hogy tok nélkül használom az összes készülékemet, és mindig minimum 99%-os állapotban adom tovább. A Z-nél ez nem jött össze! Nem állítom, hogy nem volt részem a hibában. De a túlnyomó rész itt bizony típushiba volt. Ezt el kell fogadni bárkinek aki műszaki ketyerével foglalkozik. :)

Új hozzászólás Aktív témák