Új hozzászólás Aktív témák

  • hegedus001

    aktív tag

    Legutoljára, ami teljesen kiverte a biztosítékot, azaz volt, hogy vettem egy fülest mert nagyon hirtelen kellett egy (állásinterjúhoz). Egy sima SkullCandy TWS volt. mondom, elpasszolom majd, vagy akármi, meg az enyém otthon maradt. Megvettem. Az interjút kibírtam vele, és aztán még hazafelé használtam kb 1 órát. Miután konstatáltam, hogy egy határ fos, (asszimetrikusan szól, a vezérlőgomja olyan kemény, hogy fáj használni (in ear kialakítás) mondjuk a beszélgetés legalább jó volt rajta, de alapvetően a hangminőség is gyatra volt.)
    Mondom sebaj, hazafelé kicseréltetem. 1 nappal a vásárlást követően vittem vissza egy másik üzletbe, ott közölték, hogy "Higiéniai termék" nem tudják visszavenni. (Itt azért felszaladt a szemöldököm, erről senki nem tájékoztatott) ezután közölték, hogy ja, meg amúgy vigyem oda vissza, ahol vettem, mert más üzletben nem tudják kicserélni (nem egy üzletláncról beszélünk amúg?! Ha a számlán/blokkon lenne egy pecsét, akkor már tudnák máshol is javíttatni, btw ebbe másodjára szaladtam már bele......)

    Sebaj, 15k volt, nem hagyom veszni. Visszavittem Budapest másik végébe. Ott szintén közölték, hogy higiéniás termék, cseszhetem. Mondom erről senki nem tájékoztatott (elvileg kellett volna, sőt, van egy ilyen pecsétjük is, amit számlára rá kellett volna nyomniuk....)
    Válasz: Nem érdekli őket, nem tudnak ezzel mit csinálni. (Meg nem is akartak)
    Itt már nagyon eldurrant az agyam, hívattam az üzletvezetőt.

    Miuztán megjelent közölte (a bajom elmesélése után) hogy hát ők istenigazából "Semmit sem kötelesek vissza venni" (ismétlem, kb 28 órája ha vásároltam a fülest)

    Mondta, lecsekkolja. Itt megörültem, hogy végre, előre léptünk, segít. A nagy f@szt. A fülétől kb 30 cmre megfogta a két fülest, hogy ő most megvizsgálja, hogy valóban asszimetrikusan szól-e?! (kérte, hogy veressek valami zenét)
    Megkérdeztem tőle, hogy ugye ez most nem komoly? Így akarja csekkolni? Eközben flegmán puffogott, hogy hát "Mi az, hogy aszsimetrikusan szól?! Ilyen kvázi nincs is" (a bal oldali sokkal hangosabb volt, és 10 perc után fájt az ember feje)

    Kérettem a panaszkönyvet, aláirattam, hogy milyen volt az ügyfél kezelés stb... Ma beküldöm a központjuknak is, mert ezt nem vagyok hajlandó ennyiben hagyni. (Ja, a hekkertámadás miatt, semmi ilyen felületük sem működött, de ezt még meg isérteném)

    Tudom, hogy nem fognak bele rokkanni, de soha az életbe nem vásárolok semmit sem tőlük :))

    Eladó Ipad 9th 4 64 GB asztroszürke tab pencillel, állapota 10/10 és egy iPad Mini 6th Cellular 10/10 állapotban érdeklődni privátban.

Új hozzászólás Aktív témák