Új hozzászólás Aktív témák

  • Dilikutya

    félisten

    válasz Pingüino #179 üzenetére

    Windows rengeteg hardvert felismer, simán megy régebbi gépeken. A 64 bitessel volt olyan, hogy valamelyik őszi verziót már nem lehetett feltenni egy Dual-Core Pentiumra, de a 32 bitest még igen. Bár az egy öreg gép, nem emiatt nem használnám semmire. :)

    Amúgy meg hogyne futnának 10+ éves programok, és nem csak játék. Nemrégiben kellett a DVDShrink, mert amit az tud, arra azóta sincs jobb, és azt meg 17(!!!) éve nem frissítették.

    Drivert meg külön ilyen régi gépekre kár telepíteni, chipset benne van, hang, LAN megy, IGP/VGA is, bár ilyen régi vasnak a 3D képességeit nem próbáltam, hogy annak mennyi támogatása van. De jellemzően a legutolsó driver, amit a Windows is tartalmaz, jó szokott lenni. Speciális hardverek, szkennerek, nyomtatók kérdésesek, de ott azért szoktak érdekes dolgok lenni.
    Nekem is van egy régi Canon szkennerem, amit 2008-ban még árultak, de a Windows 7-hez már nem volt támogatás hivatalosan, csak Vuescan-nel megy.

    Tény, SSD nélkül egy amúgy jó gép is megdöglik az újabb build-ekkel.

    Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

Új hozzászólás Aktív témák