Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • daenerys

    tag

    válasz Polllen #16 üzenetére

    Kiszivárgott OS-en már lehet telepíteni android alkalmazásboltot, és hamarosan lehetséges lesz a hivatalos verzióból is: http://www.szederblog.hu/?p=3835

    Az OS-ek egyébként természetesen nem levegőből manifesztálódnak, de eszköze válogatja, hogy mit hoznak ki belőle. A QNX-ből ezt hozták ki BB telefonokban. Teljesen más a BB10, mint például a PlayBook szoftvere is. És jó. Innovatív. Nyitott.

    Egyébként jó lenne, ha azután fikáznátok a BlackBerryket, hogy tényleg használjátok is valamire, mert így messziről nagyon könnyű megmondani, hogy egy petákot sem adnátok ki egy ilyen "vacak" telefonra. Az más kérdés, hogy a szolgáltatók meg az üzletek lemerült telefonokat raknak ki nyomkodni, és nincs felhasználói tapasztalatotok a készülékekről, de be lehet jönni, ki lehet próbálni a telefont, és utána érdemes vitába szállni, hogy mi jó, mi nem jó.

    @madgie: oké, lehet, hogy le vagyok maradva az iPhone 4S-nél, mert azt vágtak hozzánk, és kb. semennyire nem izgat, mert ami izgatott, hogy jó a fényképezője, de kijelzőn kellett exponálni. Lehet, hogy tévedtem, és azóta van más megoldás. Mit gondolsz, szabad tévednem?

    iPad: akkor még nem volt iPad mini, ezt elfelejtettem hozzátenni. Lehet, hogy ez esetben is tévedtem, vagy túl keveset vázoltam a helyzetből. Viszont ha a 10 collos volt az ideális méret tabletnek Jobs szerint, vajon miért jött ki kisebb méretű tablet? Mert olyan tökéletes volt önmagában az iPad, hogy mindenkinek nagyon tetszett úgy, ahogy volt, és tényleg ez az ideális méret? Csak kérdezem...

    @fecg21: elfogult vagyok a BB-vel szemben valóban, egyrészt mivel mondhatni ebből is élek, másrészt mivel tényleg jó. Effektíve azért kerültem egzisztenciálisan a BB közelébe, mert annyira nagy fanatikusa vagyok a márkának, mivel ők gyártanak normálisan használható, érintőképernyős, QWERTY-s telefonokat. Más márkák telefonjai a közelébe sem értek ennek az ergonómiának, esztétikumnak. És most már tartalmilag is igen komoly előrelépést jelent, hogy androidos appokat lehet a BlackBerryken használni, egyre kevesebb korláttal. Arról meg már nem is beszélnék, hogy mennyire tartósak ezek a telefonok, és mennyire nem avulnak el.

    Egy iPhone-nal szemben a BlackBerry azért nem "piacképes," mert nem avul el annyira a saját kategóriáján belül, hogy cserélni kelljen félévente, illetve olyan anyagokból és olyan teszteléssel készül, hogy kisebb-nagyobb baleseteket is karcmentesen túléljen. Ezért nem csoda, hogy nem cserélik az emberek olyan gyakran a BlackBerryjüket. Más filozófia az egész, nem feltétlenül a versenyszellem, hanem inkább a minőségi különbség vezérli a céget - a csőd felé.

  • zeg

    senior tag

    válasz Polllen #16 üzenetére

    Részemről erről van szó! Sok pénzt és időt áldoztam arra hogy megvegyem az alkalmazásokat, nem fogom ezeket kidobni. Nem érdekel hogy milyen oprencer van a telón, én ebből az egészből csak a launchert látom. Az oprencer annyira tud magával ragadni mint az önmagában semmirevaló pécés microsoft windows(semennyire). Felőlem lehet WP, IOS lesz@rom, de menjenek a megvásárolt alkalmazások. Ha ezt sikerül megoldani, felőlem mehetne a droid meg akármelyik másik is a kukába, teljesen hidegen hagyna.
    Eszem ágában sincs megelőlegezni senkinek a fejlesztést, ígéretekkel tele a padlás, majd ha készen vannak(BB-re Play mókolás nélkül, legálisan, gugli támogatással), újra átgondolom.

    3dfx cuccokat keresek megvételre

Új hozzászólás Aktív témák