Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • .tnm

    addikt

    válasz stevve #23 üzenetére

    engem az döbbentett meg, hogy a PR osztály húzza meg. a PR, az hogy ő személy szerint valamelyik válaszát nem akarja közzétenni az ok. ha a szakmai háttércsapat akar belejavítani az megint oké, erre vannak. az is rendben lenne, ha egy fizetett interjú lenn egy cégvezetővel, vagy valami hírességgel és a PR csapat belenyúl még az is elfogadható, védené kell a "terméket". De ennél az interjúnál nem az alany személye/személyisége a fontos, nem a csapat eladása, hanem a tájékoztatás lenne. Így semmi értelme az interjúnak.

    Az is lehet, hogy a csóka tök értelmes válaszokat adott, csak a PR csapat kiherélte őket, mert akkor nem lesz majd később probléma, ha ki kell belőlük hátrálni.

    Ez szomorít el.

    Máshogy megfogalmazva: ha sajtóközleményt adnak ki, akkor is ők mondják, hogy mi legyen a szárazanyag tartalom, de ha kérdezel, akkor is ők.

    Maga az a tény lehangoló, hogy a cikkíró sem érezte úgy, hogy a cikk végén fel kéne tüntetnie, hogy mely kérdéseire nem kapott választ. Mert legyen még az is ok, hogy a PR csapat kihúz egy választ, de hogy magát a kérdést is?

    Én nem szeretném megkérdezni, hogy hova tűnt a tej, meg a kenyér a boltokból. Én csak azt szeretném megkérdezni, hogy hova tűnt Kiss meg Nagy elvtárs a gyűlésekről?

    [ Szerkesztve ]

    It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

Új hozzászólás Aktív témák