Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Raysen623

    addikt

    Lekopogom, de én még egyetlen vindóz verzióval sem voltam soha ennyire elégedett mint a 8.1-el! Ellehet vitázni a szokásos dolgok miatt, lehet nyávogni, de nekem valami ilyesmi kellett volna mindig is. Röviden és tömören: gyors, stabil és letisztult. Van még mit és hova fejleszteni benne de ez végre már valami amit oprendszernek tudok nevezni vindóz oldalon. :C

    A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

  • Raysen623

    addikt

    válasz attila9988 #20 üzenetére

    Mivel a választ már részben megválaszolták, ezért most nem írom le kifejtve. Gondolom egyet tudunk érteni abban, hogy eltérő módon használjuk a vindózt. Ebből kiindulva én használom a csempés felületet és a desktop részt is vegyesen, sőt még az osztott ablakos nézetet is. Neked ezekre gondolom nincs szükséged. Ennyi.
    Win2000-em soha nem volt, jórészt azért mert hajlamos volt a fagyásokra - tehát nem volt stabil mégsem annyira. A W8 nálam még soha nem fagyott le eddig és gyorsaságban messze hamarabb feláll mint a w7 login után!
    Letisztultság alatt pedig a korhű dolgot értsd légyszíves. Nem lett túl csilivili mégis számomra tetszetős. A kevés funkció pedig nem letisztultságot mutat hanem funkcióhiányt. Ha valami kevés dolgot tud, akkor az nem letisztult hanem egyszerű...a letisztultságot én inkább a kiforrottabb dolgokra használom. Gondolj bele pl. egy autó formavilágába. Ma már szinte egyik sem egyszerű kinézettel bír, mégis lehet letisztult formaviláguk....

    A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

Új hozzászólás Aktív témák