Új hozzászólás Aktív témák

  • BaLee

    addikt

    válasz Penyus #59 üzenetére

    Nem hittem, hogy létezik ilyen, hogy kiöregedni a játékokból, főleg azt nem, hogy ez 30 alatt bekövetkezhet, de tényleg létezik. Saját magamon tapasztalom.

    Régen leült az ember egy játék elé és tolta hosszú órákon át, most már rászánni is nehezen szánom rá magam, aztán fél órát nem bírok végignyomni egy FPS-el mert kell pár óra szünet.
    CS-vel és az MMO-kkal is az volt a bajom, hogy mindenben maximalista voltam. A legjobb akartam lenni, összehozni a legjobb csapatot és ez rengeteg időt igényelt. Ezt elérni nem sikerült, sokszor közel voltunk hozzá, de akkoriban a "pubolás" mindig felidegesített. Most viszont nem vágyom többre egy kis COD, LFD2 esetleg TF2 public játéknál. Bár több hónapja nem játszottam már ezekkel sem.

    A régi nagy játékokról is szándékozom majd írni egy hasonló cikket, csak előbb össze kellene gyűjteni őket, mert ha csak nekiugrok tuti kihagyok sokat...

    De az is igaz, hogy a az idő sok mindent megszépít. Ami anno fantasztikus grafikának számított, az elé most már nem tudnék leülni olyan rondának találnám és megfájdulna tőle a fejem. Nemrég láttam valahol a Doom-ot és hihetetlenül zavaróan pixeles volt, mondom ezt úgy, hogy sosem voltam grafikafüggő.

Új hozzászólás Aktív témák