Új hozzászólás Aktív témák

  • hommeros

    őstag

    válasz Raysen623 #20 üzenetére

    Tényleg más élmény a kettő. De ezt a célzásrásegítést sokszor úgy vizionálják egyes emberek, mintha valami aimbot lenne, rohangálok a pályán az meg automata droidként levadássza a játékosokat. Azért ez a gyakorlatban sokkal árnyaltabb, játékonként eltérő és sok esetben inkább kikapcsolt funkció marad a fejletlensége miatt, mint aktív lehetőség. Véleményem szerint ez létezik PC-n is, viszont nincs opció a kikapcsolására. Nem egyszer látom, hogy mellé lő a delikvens, mégis találatnak érzékeli a játék. BF jó példa, hisz ott lehet látni a laggot is, jelzi a szoftver. A konzol vs pc harc felmérhetetlenségét misem árnyalja amúgy jobban, hogy a legtöbb esetben a kommentelő a platformba ölt ideje és affinitása konvergál a zéróhoz. Legtöbb esetben mikor visszakérdeztem az eszköz használatával eltöltött idejére, nagyjából bekeretezhető volt a válasz: haveromnál kipróbáltam, kölcsönkaptam, 1 hónapot használtam. Ezek a vélemények egyáltalán nem reprezentatívak, ráadásul egyénenként még változhat is az időkeretben történő eszközkihasználás. Valahol ott húzom meg az érdekel a véleménye határt, ha használta huzamosabb ideig az eszközt és ölt bele elég időt,hogy megtanulja kihasználni az eszközben rejlő lehetőségeket. Mert ugye az ilyesmi csak azoknak való, akik alapból is nyitottak az újdonságokra és van is rá elég ideje, hogy megismerje azt. Ha valakinek 3 hónap rendszeres használat után is problémát okoz a gép használata, hát annak tényleg nem ezt a platformot találták ki. Ezt nem rád értettem, csak úgy általánosságban leírtam a gondolataim.

    Az order-ben úgy tudom, nincs multi (lehet tévedek), így a célzásrásegítés miatt sem kell aggódni. :DDD

    [ Szerkesztve ]

    Le style est l' homme même. | Azt mondani, hogy nem érdekel a magánélethez való jog, mert neked nincs titkolnivalód, ugyanolyan, mintha azt mondanád, hogy nem érdekes a szólásszabadság, mert nincs mondanivalód.

Új hozzászólás Aktív témák