Új hozzászólás Aktív témák

  • Prowler

    senior tag

    válasz Upo #256 üzenetére

    Jogos, sokan csak akkor veszik észre hogy race van amikor már vége az egésznek. ;)

    Nem lehet rossz a Yaris TS, a legnagyobb előnye szerintem hogy relatíve könnyű, 950 kilóval el lehet vele szórakozni rendesen. Én most nyáron voltam otthon utoljára, régi Mitsubishi Galanttal mentem 100 körül városon kívül és még az 1.2-es VW Polo is megelőzött :D Engem sem érdekel az ilyen, csak azt nem értem hova siet ennyire mindenki. Na mindegy is.

    Nekem Celicám van, katalógus szerint gatter ugyanúgy gyorsul mint a Yaris (8.7 sec), de ugye 200 kilóval nehezebb is, ami rengeteget számít. Nem egy erős autó, de egy szórakoztató autó. Cserébe viszont fenntartható és alkalmas a mindennapi ingázásra is. A végsebessége 210-220 körül lehet, 200at egyszer mentem vele de elég lassan érte el. Ezeknek a lényege inkább hogy menj ki egy kanyargós útra és szúrd neki kanyarban, úgy jó tempót lehet velük autózni. Én legalábbis ezt szoktam csinálni. :P

    Nekem 110nél forog 3 ezret hatodikban (itt annyi a pálya tempó), munkába járni olyan 6.5-7 körül elmegy. Városban nem járok, de 8-9 között ehet. Városon kívül rugdossa neki az ember akkor ilyen 8.5 a fogyasztása.

    Veremivadék Undorkutya

Új hozzászólás Aktív témák