Új hozzászólás Aktív témák

  • fo_di

    őstag

    én meg most nézem, hogy kaptam egy ilyen levelet néhány napja:
    igaz, románul volt a levél fejléce, és semmi szöveg nem volt benne, csak egy link, hogy oda kattintsak, ha nem jelenik meg rendesen. ráadásul bekerült sunyin a spam mappámba és nem láttam meg eddig:
    még a végén belátható időn belül kapok raspit :)

    Tisztelt Ügyfelünk,
    Gratulálunk Önnek! Örömmel értesítjük, hogy az Ön Raspberry Pi-re vonatkozó kérvénye az első körben érkezett be hozzánk, melynek köszönhetően Ön azon szerencsés ügyfelek közé tartozik, akik az elsők között adhatják le a termékre vonatkozó megrendelésüket. Kérjük vegye figyelembe, hogy korlátoztuk a Raspberry Pi számának elérhetőségét ügyfelenként egy darabra annak érdekében, hogy a lehető legtöbb érdeklődőnek biztosíthassuk a termék hozzáférhetőségét. A megrendelés menetéről hamarosan értesítjük Önt, addig azonban szeretnénk megkérni, hogy adja meg nekünk a pontos szállítási címet a következő oldalon:
    Fizetésre vonatkozó információk: A fizetés MasterCard hitelkártyával és betéti kártyával, Visa bankkártyával illetve PayPal használatával lehetséges.
    A Raspberry Pi-vel kapcsolatos legfrissebb információkat nyomon követheti Twitteren az RSElectronics RSElectronics oldalán, illetve megtekintheti a leggyakrabban feltett kérdéseket és válaszokat a következő weboldalakon: DesignSpark
    Köszönjük érdeklődését és még egyszer gratulálunk Önnek a Raspberry Pi miniatűr számítógéphez.
    Üdvözlettel:
    RS Components
    Kérjük ügyeljen az adatok helyességére.

Új hozzászólás Aktív témák