Új hozzászólás Aktív témák

  • lanszelot

    addikt

    válasz cog777 #42843 üzenetére

    Nem tudom, nem vagyok szaki, de nem lehet, hogy RPi OS vissza veszi a procit, ha túlzottan melegszik?
    Nem RPi OS-el melegedett. DietPi -t dobtam fel, és az install alatt el kezdett villogni a hőmérő, forró is volt, rátoltam, és egy perc alatt lehúzta, hogy hűvös volt a ház.
    Tény, hogy Twister Os en is max 58 fokot produkált, de rá kapcsoltam, és lehúzta 40-re
    Nem állítottam be a fordulatszám szabályzást, így maxon pörög /twister os -en be kell, mert alapból off/

    De az tuti, hogy ha valaki szórakozni veszi, kell rá. Mert nem csak RPi OS létezik, és miért ne próbálnám ki mind? Ezért vettem, szórakozni.
    Volt aki írta, hogy a hütő forrasztgatással kukázta a RPi-t, hát ezt se forrasztani nem kell, se érteni hozzá, és a 40 láb is ott marad szabadon.
    Vannak OS-ek ahol be van kapcsolva a fordulatszám, pl Ubuntu Mate, és igen, ott le is lassul, tehát működik a fordulatszám szabályzója is.
    Oldalt beszív, lefele fújja a levegőt, elég komolyan. Tehát a tetejét is be lehet fedni, ha vki akarja, csak oldalt kell neki lyuk, a videón jól látni hol, mekkora.
    Szerintem jól is néz ki, csak ajánlani tudom.

Új hozzászólás Aktív témák