Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dokar

    addikt

    válasz motormouse #8055 üzenetére

    itt egy másik verzió: http://cputuning.net/lacettihang2.zip

    változás: a váltás hangja finomítva, gyorsabban remeg, fémes jelleg. erősebb kipuff hang. a váltás utáni beremegés 2x tovább tart. de tényleg nem rossz, sztem jobb mint az előző. a turbóval nem tudok mit kezdeni. annyit esetleg, hogy ha a mec_imp eredeti fájlt visszamásolod, akkor csak lefújóhang lesz, prüttyögés meg nem. ha vkinek extrém hang kellene, megoldható, egy próbát garantáltan megér: az eng_787 fájlt másoljuk rá vagy nevezzük át eng_lac fájlra. na ez igazán ütős lesz, mert a lacettiben a 26B motor hangja szólal, de kicsit másként. a legjobb, hogy 6000 RPM-től átvált a motor hangja izmosabbra, mintha bekapcsolna még 2 rotor. nagyon állat, jobb mint a vtec.
    egyébként minden cserebere előtt csináljatok backupot, a legegyszerűbb, ha ez eredeti fájlt átnevezed úgy, hogy raksz elé egy karaktert, én ezt szoktam: "_" pl: lacengine.ini -> _lacengine.ini (eredeti backup)

    egy kis help, amire rájöttem, sajnos a gyártó nem ad supportot a modhoz.

    GearUpWobbleFadeOutTime=0.5 // fél másodperc a váltás hangja, egyre halkul
    GearUpWobbleRate=10.00 // váltás beremegés periódusideje, de nem másodpercben. minél nagyobb annál pörgősebb lesz a hang, ha kevés az érték akkor pedig olyan, mint korábban volt az a nyammogós
    GearUpMixVolMult=2.000000 // váltás hangereje hangerő

    extra - SEXRay

Új hozzászólás Aktív témák