Új hozzászólás Aktív témák

  • motormouse

    aktív tag

    válasz Syrius XIX #19383 üzenetére

    ...ha ilyet teszek, tényleg megelőztem, és annak is oka volt ha odakerült a sor h előznöm kellett, tehát a minimum h számolnia kell ezzel, most mindegy h önhibájából v más hibájából került elém azt előidézve h előzök, de tény ha nem sikerült akkor visszafékezem magam és a legkisebb ívben veszem a kanyart, v épp nagyobb ívben attól függ melyik oldalon voltam
    ...az h ezzel tudatosan is lehet játszani, az meg taktika, nem büntetendő, egyszerűen agyban kicsinálni a másikat h hibázzon, és ráijeszteni h azt gondolja én most szemét leszek, de nem, közel sem, ...egy a vártnál direkt nagyobb fék a mögötted lévőnek kanyar előtt és huss már nyúlsz is el, v párhuzamosan testközelbe hozni a verdákat amitől azt gondolja én elkezdtem letolni, pedig hidegvérrel ott marad, akkor nem történik semmi, nem fogom letolni, az meg már igen ritka ha a ráérkezéstől kanyar előtt lemenekülne előlem, hisz a többség egyáltalán nem figyel hátra

    ...a motoros dolgot meg átérzem, szoktam közútra tévedni bringával, vannak szituk, de ez itt most verseny, taktika, leleményesség, reflex, tapasztalat...

Új hozzászólás Aktív témák