Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • .LnB

    titán

    válasz ncc1701 #13856 üzenetére

    Én is így voltam sokáig. Csak AMD. Aztán előbb a procinál kellett belátnom, hogy bizony butaság lenne tovább kitartani az AMD mellett. Így lett Intel. Aztán idén a VGA-t is lecseréltem (erről írtam hosszabban a logout blogomba), belefáradtam az állandó várakozásba AMD oldalról. Ígéretek, mesék. Aztán sose valósul meg semmi belőlük.

    Semmi közöm hozzá. De tanácsként írom, hogy procit legalább gondold meg. AM4-et is ígérgetik nagyon, nem vagyok jós de lehet annyira lesz nagy szám mint az RX-480-as VGA-juk, semennyire. :)

    „A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz ncc1701 #13856 üzenetére

    Ez tényleg hülyeség.

    Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

  • #10691584

    törölt tag

    válasz ncc1701 #13856 üzenetére

    Nem csak a teljesitmény szemszögéből kell nézni. A támogatottságuk csapnivaló. Win10-hez képtelenek voltak értékelhető drivert irni 1 évvel a megjelenése utánig! Az azután is visszatérő bugokról nem beszélve (pl. olyan apróságok, hogy nem veszi vissza idle-ben az órajeleket) Kedvencem, amikor egy kártya TUD jelentős ficsöröket, pl. fluidmotion, de driverből letiltják, hogy ne használhasd, helyette vedd meg az újonnan kiadott kártyájukat, mert csak.. (persze én mindig visszakapcsolgatom új driver felhúzása után) Bevezettek olyan fos ficsöröket, mint pl. a crimson power saving, ugyanakkor kivették a régebbi játékokhoz való directplay támogatásukat a DX9 optimalizációkkal együtt, ahogy a képjavitó megoldások felét is. az RX4xx.ed ugyanerre a sorsra fog jutni, csak nem most, mert még új és vegyed vigyed hűha! De eltelik egy/másfél év és AMD bácsi szép csöndben faragja majd először a teljesitmény optimalizációit, majd a ficsöreit csonkitgatja. Régen egyszerűen betették a régi (tényleg régi, 3-4-5 éves) kártyáikat Legacy státuszba, fabrikáltak hozzá legacy drivert oszt úgy hagyták rohadni. Manapság túlságosan sok idő telne el a számukra ahhoz, hogy igy megérje, ezért már az RX2xx/3xx-eket is butitgatják driverből egy ideje szépen csöndben.

    Ezzel szemben még az nV üzletpolitikája is szebben fest, főleg, hogy nincs olyan videovágó, vagy videorögzitő szoftver, amiben egyedül a cuda használható. De ugyanez igaz a többi programra is, amik hardveres gpu gyorsitást használnak.. Ezzel együtt felőlem azt veszel, amit akarsz (egyéni szoc.probléma és történeti esetlegesség ;] )

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák