Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #10691584

    törölt tag

    válasz Synthwave #10577 üzenetére

    Képzelődni még nem képzelődöm, hallucinálni sem szoktam, annyit meg játszottam már hogy felismerjem egy nadespammerekből és rocketmonkey társulatból álló meccsen, hogy ki railez hátba, majd fejbe 0.5másodperc "különbséggel", lehetetlen szögekből zsinórban ok? Leírtam érthetően mi történt, plusz leírtam azt is, hogy a kérdéses meccs és a neki intézett kérdésem után, mikor specbe mentem demózni, egyből gauntletes szarakodásra váltott, de ha véletlen fegyvert használt, akkor is nagyjából egy helyben toporgott és szanaszét lövöldözött, meg előadta a fattyú halálát. 2-3 meccs után a többség lefarol valamerre, még ha nem 100frages meccsekről van szó akkor is. Sya, 1ee, yaku, impjee, corvu, meg akik szoktak (ott) lenni és nem sorolnám végig az összeset, nem igazán számítanak szakadék nooboknak. A humanized bot(ok)ban meg az a jó, hogy ki-be kapcsolgathatók. Ha esetleg elsőre nem lett volna világos, akkor itt van ismét:

    "Legjobb, mikor 2 rail közt nincs semennyi töltési idő, de az is fincsi, mikor rámlő egy railt utánam ugorva félúton a levegőben, majd fél másodperccel később, amint leesik a padka szélére 90fokban függőlegesen lerailez, pedig esélye nincs, hogy lásson, mert épp alatta vagyok takarásban. Rail töltési idő nulla"

    Tehát akkor most vagy: 1. hazudok, 2, hallucináltam, 3. képtelen vagyok megállapítani ki lő rám egyetlen értelmes célzási metódust/fegyvert használó ellenfél és 4-5 szanaszét poroszkáló nadespammer/rocketmonkey szituban egy asylum bonyolultsági szintű pályán úgy, hogy egy idő után már szándékosan figyelem, mert feltűnően "valószerűtlen" dolgok történnek, vagy pedig láttam, amit láttam mert ott voltam és mikor rögzíteni akartam, egyből tier feles módba váltott. Ha nincs cheat és csak bosszantani akart volna, az is egy lehetséges magyarázat, de könyörgöm, hajnal 5-kor kinek van erre energiája? Ahhoz meg kevés volt az idő, hogy sebtiben rácuppanjon egy "békepipára" és 20mp alatt hasson is ennyire

Új hozzászólás Aktív témák