Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • olbaidhun

    őstag

    válasz .LnB #239 üzenetére

    Nna gyerekek. Éjszaka toltam két meccset. Most délelőtt megint egy tucatot.
    Jó lesz ez.

    Próbáltam többféle vassal:
    hp z400 ★ xeon W3520 (i5~i7 kategória) + GTX 770-2GB ★ FHD med/high élsimítás közép
    lenovo y50-70 ★ i7-4720HQ + gt960-4gb ★ FHD high/ultra élsimítás minimum
    lenovo y570 ★ i7-2620M + gt555-1gb ★ HD low/med élsimítás ki

    Ezekkel a hardverekkel (mind ddr3 és 8gb) stabilan, különösebb akadás nélkül "folyt" a cucc.. Hozzá teszem lenovo y570-en kívül mindenhol w10 x64 megy, de alaposan kasztrálva. Részemről 50-60 fps közelében már nem panaszkodom. Egy durva 25-re leesés volt, nem sokkal később kidobott a meccsből. Brutális volt az effektparádé.

    Egész jól skálázza magát az adott hardverhez (akár a doom 2016) automatikusan! Nyilván a legjobb kimaxolva egy 140-es monitoron lesz, azonban jelenleg dell ultrasharp 2311 és 2312 HM monitorok vannak kéznél. Ott meg ugye még tuningolva is max @ 75hz elérhető. Melóhelyen lenne egy 4K, sajnos ahhoz meg kevés lesz a vga.

    Minimális megadott gépigénynél írtak intelHD variánsról. Na ezt még csekkolom.
    Teszek fel egy afterburnert és ezekre is megpróbálok időt szakítani:

    lenovo T530 ★ i5-3230 + intelHD4000-1.800MB
    van egy félkész másin is ★ i7-2600K + gtx1070-6GB

    ? dx miatt ezek már kérdésesek, ha valaki nagyon szeretné rápróbálok, ultra low kategória:
    asszony gépe ★ x4 AMD 955 BE +nvidia quadro1800-768MB
    keresztfim gépe ★ x3 AMD ★ gt9800-512MB

    :::::::::::::::::

    Azt még észrevettem, hogy brutális részletességűek pl a karakterek és a pályák egyes szakaszai. Nem tudom, hogyan zajlik az optimalizálás, de rohanás közben remélem ezekből vissza vehetünk. Nem azt mondom, hogy q3 szintű legyen, de őszintén szólva annak a játéknak a kódja repül minden hardveren, hálóban sincs benne lényeges megakadás, de túl sok feleslgesen számolgatott részlet sem.

    Gondolok egy crysis óceánra a talaj alatt. Arena játékba ilyesmi bőven nem fér el.

    7o/638-9O93 ► Telón érsz el leghamarabb \_(ツ)_/

Új hozzászólás Aktív témák