Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • b.

    félisten

    válasz Gloob #80 üzenetére

    Igen, nagyon tömör a töltet.
    Maga a vágása szakmai szemmel nézve gyönyörű. Én már pár éve benne vagyok a dohány szakmában de ilyen vágást soha nem láttam még, tényleg mestermunka.

    Amúgy rájöttek a boltos lányok egy tök jó dologra, ezt is a tömör töltet és a kerek rúd miatt lehet megcsinálni. :N
    Szóval ,ha elkezded szívni a töltetet és abba kell hagyod valamiért mondjuk pár slukk után , csak simán told fel a kupakot úgy hogy benne van a töltet. Ugye ilyenkor leáll a készülék. Ezután ha nem veszed ki belőle a ID-t tök jól tovább lehet később szívni, mert pont annyira tolja fel a kerámia rúdról a töltetet, hogy a töltetben lévő dohány nem ér hozzá a kihülőben lévő kerámia rúdhoz,tehát nem égeti közben.
    Ezután ha visszatolod a töltettel a kupakot és újra elindítod lehet tovább szívni, nem lesz égett íze. A lányok imádják, mert be tudnak lépni kiszolgálni és nem kell eldobálni a töltetet .

    [ Szerkesztve ]

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

Új hozzászólás Aktív témák