Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tome.jr

    addikt

    válasz DM-Fan #27500 üzenetére

    Nyilván másként látjuk a dolgokat, de ezért is írtam, hogy a véleményemmel valószínű kisebbségben fogok maradni.

    Az tény, hogy szerintem a második rész (szinte) tökéletesre sikeredett, de ezzel együtt nagyon vártam a folytatást. Nekem elég lett volna ha azt a szintet hozza, nem kellett volna rátenni egy fél lapáttal sem. Ez szerintem elmaradt. A második részt átlengő misztikum is hiányzott nagyon.

    Apróság de pl. nem tetszett a nagydarab ellenfeleknél, hogy ugyanazokat a mozdulatokat tették verekedés közben, egy séma szerint mozogtak. Tetszett viszont az átdolgozott és feljavított közelharc. Tetszettek a fejtörők is (a rácsos akármi, meg a dombormű kiegészítés), a mérgezéses jelenetek. A hajótemetős rész brutálisan jól sikerült, nálam ott volt a játék csúcspontja.

    Szvsz a harmadik részből egy jobban felépített forgatókönyvvel, feszesebb történetvezetéssel, arányosabb játékmenettel, egy "szerethető" főgonosszal és egy normálisan kidolgozott befejezéssel zseniális folytatás lehetett volna. A játék kb 80 %-át megtartanám de erősen át kellene gyúrni ahhoz hogy egy teljes kerek egész legyen belőle.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák