Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Djuree

    félisten

    válasz DM-Fan #18912 üzenetére

    végülis ezek is igazak amiket írsz. nem egyszerű történet ez. kinek milyen izlése van, én szeretem a sajátomnak tudni ezeket a dolgokat (is) :) persze nem ezé a jövő, ezzel tisztában vagyok.
    amúgy most sok régi nagy kartondobozos játékot, akár 100k ft-ért vesztegetik ebay-en. befektetésnek sem rossz egy-egy collectors vagy limited edition :K
    nekem rengeteg régi pc-s játék van meg dobozosan. köztük az ufo és a diablo első kiadása, hibátlanul, nagy kartondobozban, ezek is 50k-s tételek, igazi ritkaságok, igaz ezeket akkor sem adnám el ha az életem múlna rajta, na talán akkor igen :DDD
    ilyenkor sajnálom hogy a total annihilation nagy kartondobozom szétvagdostam, még kicsi voltam mikor kaptam :W most sehol nincs belőle, meg ebay-en sem....

    steam-en van amúgy sok digitális játékom, néha igen nagy akciók vannak, akkor megéri venni pár gémet. az 50% elég gyakori, sokszor 2-3 hónapos játékoknál is :K

    LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

  • vhunor

    őstag

    válasz DM-Fan #18912 üzenetére

    Pont ezen gondolkodtam én is a napokban, pl. Apple TV-n 99 centért lehet bérelni a legújabb sorozatok epizódjait, én meg sz*p*k azzal, hogy nálunk honnan szerezzem be ezeket emberi áron - persze ott a torrent is, de ezt a 200 forintot bármikor kicsengetném, ha nálunk is elérhető lenne.

    Én is nagy collectors gyűjtő voltam régen, de amikor 9 év alatt ötödször költöztem, kezdtem máshogy látni a Neverwinter Nights 2 kilós, hatalmas dobozát, szépség ide vagy oda :) .

Új hozzászólás Aktív témák