Új hozzászólás Aktív témák

  • DM-Fan

    nagyúr

    válasz Siera #9696 üzenetére

    Engem speciel egy PS3 játéknál a tok érdekel a legkevésbé (a lemez szitázása meg annál is kevésbé). Mondjuk DVD-gyűjtő vagyok, és ott én is megnézem, hogy milyen kiadást veszek (pl. ha egy kiadványból nem csak sima műanyag tokos van, hanem digipack-os széthajtogatós, akkor tuti utóbbi veszem, ha a film érdemes arra), de PS3 játéknál oly' mindegy: ott vannak egy sorban a polcon, totál hidegen hagy, hogy egyiknek sötétszürke, másiknak világosszürke a tokja, a borítót meg úgysem látod, csak az élét, mivel sorba vannak állítva, a lemezt meg addig látod, míg kiveszed a tokból és beteszed a gépbe. A kisfüzet meg ugyanaz mindkét kiadványban.

    Persze ettől függetlenül én is inkább veszek egy használt, ámde megkímélt első kiadást, mint platinumot, ha találok olcsón és elérhető közelségben, de most épp nem volt normális vétel, meg nem is volt kedvem rohangálni, ez viszont kéznél volt és ennél olcsóbban használtban sem kaptam volna meg. Amúgy én sem dúskálok platinum kiadványokban, ez a harmadik, de szerintem ettől függetlenül korrekt dolog és tudnám támogatni, hogy a játékok nagy része jusson el erre az árszintre egy évvel a megjelenés után, mégha ez is az ára, hogy kicsit változik a külső.

    Get Moded!

Új hozzászólás Aktív témák