Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • PaJa1

    őstag

    válasz UnConnecteD #23304 üzenetére

    Azért nem kéne az egészet a gamigora kenni. Mindenki ludas a dologban. Egyrészt mert végig mindenki szerződést szegett. Aztán az aeria nem frissített a legújabb verzióra, ezt megértem, mert pocsék volt akkoriban, így a játékok nem csak tartalomban különböztek hanem lényeges elemekben, játékmenetben is, Az invictus meg nem erőltette, hogy frissítsenek. Ha mindenhova felkerült volna a tré hannah, vagy már nem is tudom melyik volt akkoriban, akkor szerintem nem erőltették volna az IP blokkot. És igen abban a helyzetben a gamigo volt erősen hátrányban azért mert elfogadta az új verziót és attól rengeteg embert veszített, mert a még el nem rontott PTbe ment.

    Ha netán egyszer eljön az az állapot hogy csak tartalomban (pár exkluzív pálya és autó, tárgyak) egyenlően különböznek akkor vissza kéne vonni az IP blokkot.

    Nem tudom megnézni most mi van a németeknél, de ha a kezdeti hibákat javították akkor az jobb lett mint a mi mostani 4 hónapos verziónk. A PTvel lassan 4 hónapja nem csináltak semmit! De a németek is nagy szemetek azért... kiveszik az autókat, pályákat, modokat és szépen apránként adagolják vissza úgy mint vadi új pálya, autó, mód érkezik... azért ez szánalmas.

    A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

Új hozzászólás Aktív témák