Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • proof88

    addikt

    válasz JColee #2712 üzenetére

    hát ott van az oldalunk főoldalán a visszaszámláló, szombat este 8, egyébként elvileg lesz egy főpróba is péntek este 8-kor...
    asszem szabadedzés lesz előtte, ami 8-kor vált időmérőre vagy negyed 9-kor... az időmérőn természetesen úgy kell tankolni, hogy utána már nem lehet rátankolni a futam előtt... a futam 20 körös, 1 kötelező box kell majd... ha 1 kiállást tervezel, mondjuk 10-10 körös etapokra osztva, akkor 13 körre tankold meg a kocsit, ha az időmérőn 2 mért kört akarsz menni (azért kell nyilván 3 kör a 2 mért körhöz, mert lesz felvezetőd is a 2 körre, értelemszerűen...). Persze ezek csak hasra ütésre írt számok. És persze a kocsi sem fogyasztja el az összeset, 20 kör alatt nem fogyaszt annyit, mint amennyit beállítasz 20 körre. Ezt mindenkinek magának kell tesztelnie, megtankolja 10 körre a kocsit, és megy 10 kört, mennyi marad... nekem a hétvégi futamon, feltekert motorral, még 17 liter (~2kör) benzinem maradt a futam végén, pedig 15-re állítottam be és levontam még belőle pár litert... de ezt gondolom ti is megfigyeltétek már, én csak segíteni próbáltam most.

    Farkas, akkor most hogy is lesz pontosan a dolog? 8-kor még csak gyülekező van a szerveren (edzés) és negyed 9 körül indul az időmérő? Ja és csak pár körös az időmérő, hogy ne menjen vele nagyon az idő... és mondjuk negyed óra múlva jön a futam... gyülekező közben lehet chatelni, időmérőn már nem! Belépni időmérőn is lehet... futamon sincs chat természetesen... Akié a szerver, az adhat infókat persze chaten, pl.. h vmiért újra kell indítania, valami nem jó, stb ...

Új hozzászólás Aktív témák