Új hozzászólás Aktív témák

  • proof88

    addikt

    válasz Szabesz #16922 üzenetére

    Milyen vinyó?
    Nagyon ritkán nekem volt olyan hogy eltűnt egy meghajtó, de restart után ott volt újra és azóta is minden szép és jó.

    Ha nem jön elő, akkor:
    Ha az eszközkezelő látja a hardvert, akkor nincs nagy gond. Gond akkor van ha a gép sem látja, még biosból sem. Mert ha eszközkezelőben látod, akkor valszeg csak logikai gond van, és getdataback-kel visszaállítasz szépen mindent egy másik vinyóra.
    Ha viszont nem látod a vinyót se ... akkor lehet hogy szar a sata kábel, kicsúszott, elmozdult, láttam már vicces kábeleket, olyan szar csatlakozóval, hogy ihaj. Van is ilyen sata kábelem, amire ráírtam filccel, hogy SZAR, hogy tényleg csak akkor használjam ha nincs más megoldás. :D Ha kábel cserével sem jó, akkor másik portra próbáld rádugni, főleg ha van másik vezérlő által vezérelt portod. Ha úgy sem jó, akkor másik gépben próbáld meg. Ha úgysem jó, akkor gari, de akkor meg az adatokra nincs ötletem. :U Ja de, egy teljesen ugyanilyen vinyót szerezni és az elektronikát kicserélni. És akkor ugrik a gari, de az adatok lehet hogy házilag simán visszaszerezhetőek.

Új hozzászólás Aktív témák