Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lumosnina

    tag

    Sziasztok!

    Társakat keresnék az xHTML-CSS-PHP programnyelv tanulásához. Jelenleg EÜ dolgozó vagyok, de ezen minél hamarabb változtatni szeretnék. ;] Sok a meló, sok a kiégett kolléga, sok az egy kalap alá vett kritika, amivel engem is azonosítanak...tehát:

    mivel már régóta érdekel a weblap készítés/programozás, elkezdtem egyedül, oktatóvideók segítségével tanulni, de még jobb lenne, ha lennének "kézzel fogható" segítségeim is, vagyis TE, aki szintén szeretnél Weboldalakat szerkeszteni/programozni :D

    Egy ismerősöm, aki alapvetően magától tanulta ezt, papírok nélkül is el tudott helyezkedni kisebb cégeknél, és jobban keresett mint én. Ma már kinőtte magát, a Morgens Design-nak dolgozik. Én is valami hasonlóra pályázok.

    Sulit is szívesen végeznék, elsősorban OKJ, mert nem tudnám finanszírozni a fősulit, meg ilyeneket.

    Várom minden kedves tanulni vágyó, és tanítani szerető "önkéntes" jelentkezését! :R

    Megbizhatosagomrol : http://phmegbizhatosag.atw.hu/ -> lumosnina felhasználónak 42 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

Új hozzászólás Aktív témák