Új hozzászólás Aktív témák

  • opr

    veterán

    válasz whYz #11636 üzenetére

    Szóval azt mondod, hogy egy olyan szakmában, ami alapvetően nehéz, folyamatos napi szintű tanulást, reál beállítottságot igényel, és mocskosul absztrakt problémákat kell megoldani, ráadásul még a megoldás is 90%, hogy nem "kézzelfogható", szóval egy ilyen szakmában van olyan, aki meglepődik azon, hogy az ezzel foglalkozó emberek nagyrésze nem extrovertált? :DDD

    Ez most kicsit olyan, mint a volt főnököm, amikor előadta, hogy milyen juniort keres:
    Legyen nagyon intelligens, lehessen vele beszélgetni, legyen jó problémamegoldó, alapvetően csendes, szerény, de erős vezető jellem.
    Aztán megsértődött, amikor az asztalt vertem a röhögéstől... :U

    Ja, az még érdekes info lehet pluszban, hogy a piaci bérezés alatt egy laza 20%-al kereste a csodamanust, mert hogy ennyi a büdzsé akkor ennyi a büdzsé. Mondtam neki, hogy annyi pénzért, amennyit adni akar, ha a jelölt egyértelműen meg tudja különböztetni az egeret a billentyűzettől, már fontolja meg, hogy felveszi.

    [ Szerkesztve ]

    "Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

Új hozzászólás Aktív témák