Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Apophis

    őstag

    válasz DraXoN #57 üzenetére

    Én amit eddig vettem ezüstöst, azon rajta volt.

    ...a lamb in a lion’s presence, no recourse beyond obeisance, no hope beyond prayer.

  • gerg0

    aktív tag

    válasz DraXoN #57 üzenetére

    Sima fehér pasztára ami gyakorlatilag nem vezeti az áramot arra minek ráírni a vezetőképességet.

  • djyuri

    őstag

    válasz DraXoN #110 üzenetére

    A vinyóhütést akkoriban kazdtem eltúlozni,amikor még maxtorom volt.
    Egyszer az egyik,épp a 40Gb-os, beleolvadt egy mobilrack-be fél óra használat után. A mobilrackben volt két venti. Egy ideig fent volt az interneten egy ismert honlapon,bár soha nem tudtam meg,hogy melyiken,mert a mistralban nem tudták megmondani,amikor kérdeztem,hogy ök honnan látták a képemet.
    Ezen kívül sokat kérdezösködtem a forgó alkatrészekkel müködö gépekkel kapcsolatban és arra a következtetésre jutottam,hogy a légcsapágyas vinyóknál,vagyis a legtöbbnél,ami új,ott már nagyobb a forgás miatt bekövetkezett hötolerancia,de ezt bíztosba nem tudtám megmondani nekem,így,ha elektronikailag nem is tudok hosszabbítani az élettartamon,akkor mechanikailag megpróbálhatok.
    Én is örülnék,ha engethettem volna,hogy 50-fokra felmenjem a procim,de mint írtam,az enyém már addig felse tudott,menni,mert ott már teljesen leblokkolt.
    És ha én azt mondon a 2-3 órás használatra,hogy ennyi idö alatt még egy jót netezni sem tudok,akkor már megértesz,hogy hüteni kell legalább egy picikét.
    Én átlagosan egyhuzamban,mégha nem is vagyok a gépem mellet,akkor is legalább 6-10 órás napi használatot lehet tekinteni. És a hálóparty-kal mi van?
    Ott 20 óra a minimum. Amíg próbálunk aludni,addiggis dolgozik a gép: pl.: másolgatjuk egymásnak-egymástól az új infókat,zenéket,játékokat...stb.
    Vagy csak elindítunk egy teljes scandisk-et minden vinyón,mert eddig például nem volt idönk vagy kedvünk.
    Elhiheted,hogy irigylem azokat,akik nyáron is és télen is elvannak két-három esetleg négy ventivel. Nekem nics akkora gépre pénzem,hogy a keményebb játékok sem kottyannak meg neki és ne melegedjen színte egyáltalán vagy csak annyira,amennyire mondjátok,hogy '' A házban lévő hűtővenike kivettem, mert nem kellett (a proci ígysem megy soha 50 fölé, ''

Új hozzászólás Aktív témák