Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • junior19

    senior tag

    válasz blakey #665 üzenetére

    Itt most nem arra gondolok, hogy valami gond van, s ezért egy reset a megoldás. Pont ez egyébként, amiért elkezdtem ezen gondolkodni. Mondjuk valamiért egy videót nem játszik a lejátszó, amit korában igen. Egy újraindítás lehet javítaná, resettel viszont mindent újra be kell állítani. Neked is volt régebbi Dune lejátszód, először gondolom az újra indítást próbáltad, nem a reset funkciót.

    alaves : ezt már többször olvastam tőled, talán innen is jött a gondolat, hogyan lehet az lg-t újraindítani. A tanácsod lehet működik, én viszont nem erőltetném, akkor már inkább a reset.
    Pc-ét sem a tanácsod alapján indítjuk újra, s a többi készülékben sem véletlenül van ilyen funkció. Nem egy esetről tudok, hogy elment az áram, majd amikor újra bekapcsolták, a készülék már nem állt fel, mert megsérült a betöltő program, vagy Bed sectorok keletkeztek a romban, amin nem tudod tud lépni a készülék. Nekem is van egy ilyen műholdvevőm, a tévével nem igazán kísérteném a sorsot ezzel a módszerrel.

    Igazából arra lennék kíváncsi, hogy sok mindenre van az LG-nél trükkös parancssorok, amivel különböző dolgokat lehet előhívni. Erre lennék kíváncsi leginkább, hogy valaki találkozott-e olyan variációval, amivel ténylegesen a készülék újra indítható, ha szeretném.

    Mindkettőtöknek Philips van, a Spahi rendszer, ha jól emlékszem, ott nem tudom, hogy van-e a menüben erre lehetőség.
    A Sony Androidos, ott a hosszan tartott bekapcsológombbal lehetséges, mint általában az Androidos készülékeken.
    A Panákon nem tudom ez működik-e, illetve hogyan, mennyi idő alatt áll fel a készülék.
    Mondom, nekem az a fúra, hogy ki van kapcsolva a gyors indítás a menüben, s így 5 s után van már kép. Ez számomra olyan, mint a pc-én a hibernálás funkció.

    codec project

Új hozzászólás Aktív témák