Új hozzászólás Aktív témák

  • Dyingsoul

    veterán

    válasz Vladi #8 üzenetére

    Nekem sem tetszik, nincs is nagyon kedvem írni ide. Nem tudom megmagyarázni miért, nem is ismertem eddig ezt a kifejezést, de létezik, YT-n pl van pár érdekes videó ezzel a kulcsszóval. A megmagyarázhatatlan módon negatív csengés ellenére legalább tanultam most egy új kulcsszót. :) Lehet az is benne van, hogy utálom, ha beskatulyáznak valamilyen kategóriába. Én nem vagyok ez, vagy az. Vagyok aki vagyok, de egy komplex személyiségnek tartom magam és semmiben sem vagyok szélsőséges, logikusságra törekszem és nem a végletekig elmenni. Nem szeretem ha általánosításokat húznak rám.

    Mivel a fórum magyar, ezért szerintem célszerűbb lenne magyar nevet adni neki, mondjuk túlélő topik vagy hasonló.

    Egyébként meg most pont nincs értelme itt beszélgetni bármiről is, mert aki igazi "prepper" az már prepared és most már nem prepare semmire csak otthon ül... :DDD

    Más:
    Egyébként nem is értem. Mai modern emberek el vannak kényelmesedve, ülnek a kis megtakarításaikon és sérthetetlennek érzik magukat. Nem azt mondom, hogy költse el az ember a vagyonát mindenféle katasztrófa túlélésére felkészülve.
    Én is ez év elején jöttem rá arra, hogy az éves keresetem mondjuk egy számjegyű százalékát (nagyon jól keresők akár kevesebbet) megéri elkölteni olyanra ami vész esetén hasznos. Legyen az tartós élelmiszer vagy felszerelés. Tévedés azt hinni, hogy ebben a jóléti világban nem érheti baj az átlagembert. Eddig én is tévedésben éltem, ez után nem fogok.

    [ Szerkesztve ]

    - Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

Új hozzászólás Aktív témák