Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • freeknight

    őstag

    válasz Alteran-IT #3009 üzenetére

    A Telekomról csak annyit, hogy náluk még 2020-ban is ADSL van nem is olyan kis településünkön. Vagy 10 éven át tolták a kemény 10 Mbitet, ami mellé még kényszerítik az iptv-t is, még szerencse, hogy nálunk az ősidőkbe lett kötve SAT TV. Ja, és mindezt 11ezer forintért, ami nevetséges.
    Most, hogy megjelent a PR a nyakukra a 250-es nettel és sokkal jobb csatornakínálattal (szerintem sokaknak ez jobban is számít, mint a net), észbe kaptak, és kapaszkodj meg, már egész 30 megabitet adnak, 7ezerért.
    Arról nem is beszéltem, hogy egy olyan telefonhálózaton, amihez a 90-es évek elején nyúlhattak utoljára, azóta csak a tákolás ment. Én nem tudom, az a 30 mega mennyire lehet stabil, de szerencsére már nem is kell megtudnom.
    Én már több, mint 1 éve vagyok előfizető, eddig teljesen elégedetten. Én elhiszem, amit a PR-ről is írsz, és alá is írom, pl nálunk is koaxot húztak a városban, mikor ott lett volna a lehetőség optikára állni a SZIP keretében, ami sokkal időtállóbb lett volna.
    Viszont azt a sok dícséretet, amit a Telekomnak írsz, nem igazán tudom megérteni, mert a saját bőrömön tapasztaltam hosszú évekig, hogy ugyanolyan tolvaj, dilettáns banda, mint a többi.
    Az egész internet ügyben továbbra is a legfontosabb, hogy hol laksz. Ha elég szerencsés vagy, akkor fejleszt az egyik szolgáltató optikát a lakhelyeden, ha meg nem vagy szerencsés, akkor ebből kimaradsz.

  • Kisfundy

    aktív tag

    válasz Alteran-IT #3009 üzenetére

    Még mindig az van,hogy valahol a pr-valahol a telekom a jobb!
    Amikor még matávnak hívták akkor működött,de amióta T-lett egy fillért nem költöttek itt a hálózatra ,pedig ez nem 10 éve volt.
    Ergo ahol a t-nek csak adsl-je van az egy kalap szar,inkább a két cég optikáját kéne össze hasonlítani,már ha van olyan település ahol mind a kettő adott! :)

Új hozzászólás Aktív témák