Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Alteran-IT

    őstag

    válasz plömplöm #2353 üzenetére

    Megvan, de kérdem én mi a faszért reklámozzák 30, 60, 120-as csomagként, ha csak a garantáltat tudják biztosítani a legtöbb esetben, ami 10, 20, 40 Mbit/s, szóval semmi értelme, azt csak ilyen kis szar csomagokról beszélünk, míg a UPC-nél, meg a DIGI-nél, már 200-500 Mbit/s csomagokról beszélünk, sőt a DIGI-nél felette és náluk átlagba a nagyobb sebesség mindig megvan, vagy legalább is a statisztika jobb, amelyik szolgáltató meg nem tudja az ne reklámozza, vagy ne így hirdesse, hanem pl. úgy hogy garantált 10-es csomag, amivel néha el lehet érni nagyobb sebességet, na akkor nem lenne probléma, persze hülye mindenki tud lenni, azt helyette összeállítani egy több száz oldalas hülyeséget, amivel igazolja a hülyeségét, egyébként pedig az ÁSZF-ről beszélek, olyanok mint a törvények, amivel a politikusok megpróbálják legalizálni a saját bűneiket.
    Egyébként csak hogy a kutyás dologhoz hozzászóljak, a kutyát többre tartom, mint pl. az ilyen cégvezetőknek nevezett "embereket", azt inkább azokba rúgnék bele, de nem kicsit.

    Egyébként meg hova kéne menni, a másik hülye bandához a Telekomhoz? Itt egy szaros hálózatot nem tudnak megcsinálni, ami bírja bondingal a 30-50 Mbit/s-t (itt csak 50-et lehet rendelni, de azok is megoldják úgy, hogy 1 Mbit/s a garantált, azt nem mondhatsz semmit, ha csak 10 csordogál, vagy még annyit se, szóval ennyit erről a szolgáltatói majomságról, hogy hogy használjuk ki a lehető legjobban az előfizetőket 0 ráfordítással), a BKV-s sztorijukról és a idiótizmusokról nem is beszélek, azt akkor nem egy kis szar cégről beszélek, szóval elképesztő, hogy egyes cégek mit meg nem engednek maguknak, azt akkor ha nem tudnád, akkor kurvára de nem a múlt században élünk, mert akkor még azt mondom, hogy oké, hogy nincs olyan, amivel gödröt tudnak ásni a kábelnek rövid idő alatt, vagy hogy a titkosítást nem ismerik, szóval hagyjuk, mert kurvára de nincs igazad, mert egyszerűen az ilyenek nem a jelen korban élnek, szóval egyáltalán nincs helyük a piacon, meg úgy sehol sem, ahogy az ország vezetőinek sem a kormányon, de az már más tészta
    Részemről ez a témát befejeztem, úgy is elmondtam már párszor.

Új hozzászólás Aktív témák