Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Alteran-IT

    őstag

    válasz tomee987 #2271 üzenetére

    Elkezdtem olvasni, aztán rájöttem, hogy végül is tükörbe néztél és az önkritika gyakorlását kezdted meg, ami most felettébb jól sikerült, bár azzal kiegészíteném, hogy az orvos a híredre felkötötte magát :DDD
    Azt a részt se felejtsd ki, mikor születésed után a kórházból a csatornán keresztül szemetes (vagy talán hulla) zsákban csempésztek ki :D

    Amúgy ha hiszed ha nem, az ilyen ódivatú, a múltszázadban élő emberek miatt fog kihalni az emberi civilizáció, vagy ha még nem is fog kihalni, akkor is olyan majom szintre fog visszafejlődni, bár már a fele kb. ott is van, nagy részét szép szóval "fogyasztó társadalomnak" hívjuk.
    Egyébként meg az ilyen elmaradott idióta pénzéhes zsidó szolgáltatók tartják vissza a fejlődést, mert sose adnak ki semmi érdemire elég pénzt, mindig csak spórolnak és fukarkodnak és a legtöbb ideig a szart próbálják meg fenntartani, amíg pénz nyerhető ki belőle, de ezt te is tudod, csak nem akarsz igazat adni nekem.
    Az olajjal is így van, már jóval előrébb járhatnánk az elektromos kocsik terén, ha a kedves pénzéhes majmok nem hátráltatták volna a fejlődést csak azért, hogy fogyjon az olajuk jó pénzért, közben meg feleslegesen szennyezzük tovább a környezetet is ahol majd a gyerekeink is felnőnek csak azért, hogy pár majomnak legyen elég pénze. Szomorú, de igaz és ugyan ez igaz az ilyen kis szolgáltatókra annyi kivétellel, hogy nem olajról és környezetszennyezésről van szó, csak az előfizetők bosszantásáról, persze már amely előfizetők tisztában vannak a technikai lehetőségekkel és a körülményekkel.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák