Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Alteran-IT

    őstag

    válasz tomee987 #1688 üzenetére

    Hidd el, hogy általában amit mondok azt meg is csinálom, apropó mit is mondtál hol laksz? Postázok oda is egy box-ot :DDD
    Viccet félre téve, mondtam már Neked Mr. Pozitív, hogy nem lehet mindennek mindig a jó oldalát nézni és nem lehetsz sose mindennel elégedett, mert akkor romlani fog mindig a minőség. Amúgy már tényleg érdekel, hogy hol lehet kapni olyan rózsaszín szemüveget, már fontolóra vettem, hogy én is szerzek egyet :D

    Egyébként a szűrős dologhoz annyit írnék, hogy bár a szűrő az internetes részt védi a TV-től jövő zajtól, de érdekes mód valamennyire stabilabbá is teszi a TV-s ágat, vagy csak lehet nekem van olyan szűrőm, mert múltkor miután a box elé tettem egyet (elég gyakran ingadozott a jel) azután jobb lett a jelszint a box-on és a modemen is.
    Amúgy szinte biztos, hogy ott a hálózattal van a probléma, mert ha a PR-nél van a probléma, akkor az általában időszakos és nem folyamatos (bár páran épp fordítva nyilatkoznának), de egyébként többféleképpen is le lehet ellenőrizni mint pl. a padláson bejövő kábelből egy toldással le egy kábel direktbe a TV-hez és ha minden rendeben, akkor az osztásokkal, illetve a kábelezéssel van a probléma, ha pedig ugyan olyan a jelszint, akkor a probléma a házon kívül lesz a PR hálózatán.
    A bejelentéses dologra meg csak annyit, hogy ha a hálózat saját, akkor szép kis árakat felszámíthatnak a "szabványosításért", gondolok itt a kiszállási díjra (4000 forint), az anyag költségre (ez attól függ, mennyit használnak) és egyéb dolgokra, ilyenkor általában jobban jár az ember, ha saját maga megcsinálja normálisan, karbantartani úgy is ritkán kell, mert nem amortizálódik le olyan hamar a hálózat.
    Persze ha az ember nem akar bajlódni vele, akkor egyszerűbb kihívni őket, legalább ingyen javítják majd, ha probléma van, ráadásul van még egy jó oldala, ha szerencsés az ember, de azt nem túl szerencsés leírni.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák