Új hozzászólás Aktív témák

  • shabbarulez

    őstag

    válasz tusi74 #349 üzenetére

    Igen most Rubicomnak hívják, régen GaTesS Group volt, de attól mert a név változott nem lett jobb csak rosszabb. Az új tulaj februárban kirúgta az összes felvásárolt cégekben korábban dolgozókat, akik nagy nehezen 2-3 év alatt beletanultak a netszolgáltatásba. Most megint totálisan hozzá nem értő, kezdőkből áll a szolgáltató.

    Pl. ezt a levelet a mostani számla mellé küldték: [link] bár szerintem rossz helyre címezték mert az első bekezdésben áradozott ''magas színvonalú internetszolgáltatást'' nem tudom hol nyújtják de hogy nálunk nem az tuti. Májusban amikor hazavágták az egész rendszert a területi képviselőt 2 hetet ígért hogy megcsinálják, ami később 1 majd 2 hónapra nőtt, miközben ez idő alatt hozzá sem nyúltak a hibás eszközhöz és mai napig nem értek el érdemi javulást, csak a felszíni maszatolás folyt.

    Májusban amikor kérdeztem a területi képviselőt a beígért kábeltv vajon mikor lesz, azt ígérte júniusra. Nos most október van de tv-nek nyoma sincs és szerintem 1-2 éven belül nem is lesz. De ez a TvNetworkösök is eljátszották már itt a lakótelepen. Anno 2 vagy 3 éve beszéltek egy tavasszal a cég igazgatójával hogy ugyan már mikor akarnak végre ktv-t szolgáltatni a koaxkábelek most már több 4 éve be lettek húzva minden lakásig a házban csak optikai gerinckapcsolat kellene. Akkor az igazgató is azt ígérte nyárig megcsinálják, csak épp azóta eltelt már vagy 2-3 év ez a mai napig nem történt meg.

    Úgy tűnik itt a Pók utcai ltp.-en ez van hogy több cég is idejön, ígérnek fűt-fát, aztán több év alatt megcsinálnak 1-2 épületet ahol elérhető lesz a szolgáltatás de aztán utána több év alatt sem képesek területileg tovább bővülni és rendesen lefedni az egész lakótelepet. Nem igazán értem TvNetworknek is mi az üzlet abban hogy bent vannak 8 háztömbben 3 éve, a többi közel 50 háztömbbe meg a mai napig nem hajlandók tovább kábelezni, pedig a koaxkábeleket behúzták a lépcsőházakba. Abból a pár épületből nem hiszem hogy annyi bevétül befolyik ami mellett gazdaságosan lehet üzemeltetni ezt a területet, de úgy tűnik ez nem zavarta őket az elmúlt 3 év alatt.

Új hozzászólás Aktív témák