Új hozzászólás Aktív témák

  • Fancy-boy

    addikt

    válasz #26974208 #4791 üzenetére

    Kicsit vicces a szitu, mert hasonló történt velem is.
    Én is Ausztráliába küldtem ajánlott levelet még Május végén, és a címzett állítólag nem kapta meg.
    Ahogy te is írod, az Ausztrál Postánál nem lehet nyomon-követni, csak annyit látni, hogy Célországba elküldve.
    Több alkalommal is küldtem már, tehát tudom, hogy emiatt nagyon rizikós.
    Úgy gondolom 2015-ben a nyomkövetés alap dolog lehetne, főleg hogy Ausztráliáról van szó.
    Viszont a Nemzetközi Postacsomagot már ott is nyomon-lehet követni, érdekes módon az valamiért működik, persze elég borsos ára van.
    Gondolom ebben az esetben neked nem érné meg, de ha küldenél egy nagyobb csomagot a barátodnak, akkor érdemes megfontolni. :)
    Bár ahogy most olvasom, az EMS-t próbáltad, azt viszont én még nem.
    Nálam most ott tart az ügy, hogy eltelt több mint 30 nap a tudakozvány megindítása óta, kaptam is egy levelet, de a továbbiakhoz még kell újabb 30 nap.
    Az Ausztrál Posta szerint rossz a cím, de a csomagot akkor se nyelhették volna le, de mégis eltűnt.
    Te annyiban jól jártál, hogy legalább a csomagot visszakaptad. :D
    A Magyar Posta elég korrekten intézi a dolgokat, még fel is hívtak, de azért kíváncsi leszek, ha esetleg elveszett, akkor fizetnek-e.
    Szerintem várd meg a vizsgálat eredményét, valószínűleg kiderül, hogy mi történt.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák